neděle 29. dubna 2018

Vaše stopy ...

To, že bych se mohla živit jako profesionální plačka, to není novinka.
To, že vyhlásím nějakou výzvu, po pravdě, jsem netušila.
Že se sejde tolik nádherných příběhů, fotografií a básniček, tak to jsem nečekala / i mistr Gott nikdy nečeká /
Že si u toho popláču, že celý týden budu žít s vámi v nádherné zvířecí společnosti, jsem ve skrytu duše doufala.
Posuďte sami, co se sešlo :


DĚKUJI, děkuji vám všem za nádherné příspěvky. Nepochybuji, že kdyby z poloviny, ze čtvrtiny byli všichni lidé na této planetě stejně milujícími jako vy, bylo by všem zvířecím obyvatelům krásně a nezažívali by bolest, týrání, hlad a příkoří.
Udělejte si čas a nějaký příspěvek si přečtete, navíc jako bonus vidím fakt, že poznáte i jiné blogy, poznáte jiný pohled a možná nového blogového parťáka, jako mně se to stalo při dřívějších výzvách.
Krásnou neděli přeje blondýna. / ještě maličkost, pokud jsem na někoho nedopatřením zapomněla, napiště mi , prosím, zveřejním odkaz dodatečně /22 komentářů:

 1. Blondýnko, díky za tvou výzvu. Ještě jsem všechny stopy nepřečetla, ale ty, co už mám za sebou mě fakt dojímaly a někdy i k slzám jako tebe. Měj pěknou neděli.

  OdpovědětVymazat
 2. Některé příspěvky jsem už četla během jejich zveřejnění. Ty ostatní si nechám na večer a už teď se těším, jak si krásně budu číst .......

  OdpovědětVymazat
 3. Sešlo se opravdu hodně článků... tak to si jdu něco počíst

  OdpovědětVymazat
 4. Mnoho článků na toto téma jsem už četla, jsem moc ráda, že jsme se takhle všichni hezky naladili na stejnou vlnu .

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluju k výzvě, jsem ji sledovala, některé příspěvky jsou vážně skvostné...

  OdpovědětVymazat
 6. Když jsem to tak prolítla, došlo mi, že jsem vlastně mohla napsat o celé dlouhé řadě našich jezevčíků a jezevčic kteří už jsou krom jednoho za Duhovým mostem, ale hlavně o jejich zakladateli, Panu jezvčíkovi Matesovi... no nic, pořád je vidět, že mám prostě vypadlej mozek a nemyslí mi to tak jak by mělo...

  OdpovědětVymazat
 7. Simonko, děkuji za tvoji výzvu. Dnes jsem si přečetla většinu příspěvků. Jsou to příběhy veselé i smutné. Některé ve verších, některé ve fotografiích. Všechny mají jedno společné, lásku ke všemu živému, co žije na naší planetě.

  OdpovědětVymazat
 8. Děkuji za výzvu a děkuji za přispívající. Určitě si počtu, odpoledne u kávičky nebo podle náboje článků u vínka. Sešel se článků pěkný počet, mělas dobrý nápad! Přeji všem pěknou neděli a tobě zvlášť

  OdpovědětVymazat
 9. Simčo, sešlo se opravdu hodně příspěvků. Některé jsem v průběhu týdne četla a dojímala se a na příspěvky blogerek/ů které neznám, se podívám během pár večerů. Bude opravdu co číst. Za úžasnou výzvu Ti moc děkuji a moc bych přála všem zvířátkům šťastný život jako má (snad) naše Terri.

  OdpovědětVymazat
 10. I já ti moc děkuju za výzvu. Koukám, že večer budu mít co číst, to jich je

  OdpovědětVymazat
 11. Na poslední chvíli jsem také něco sepsala Bylo to opravdu moc hezké téma, donutilo mě víc si všímat toho, co považuji za obyčejné a samozřejmé.

  OdpovědětVymazat
 12. Prostě čelendži čelem, neasi?

  OdpovědětVymazat
 13. Simi, moc děkuji za ten nápad, zatím jsem všechny stopy nečetla, ale ty, co jsem četla...prostě paráda!

  OdpovědětVymazat
 14. Simi, já jsem na toto téma napsala článek i na svém druhém blogu, ale o tom ty asi nevíš a zapomněla jsem ti dát odkaz. http://fotomarijakes.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Jsem v půlce všech příspěvků a moooc se mi to líbí

  OdpovědětVymazat
 16. Pane jo, to byla teda účast. Ráda kouknu i jinam, jen co bude možnost.

  OdpovědětVymazat
 17. Chválím ten tvůj nápad, je vidět, že se vše povedlo, za což děkuji a ještě se sem vrátím si přečíst co nejvíce příspěvků, i když některé jsem si už přečetla přímo na blozích.

  OdpovědětVymazat
 18. Nestíhala jsem Doufám, že budu mít čas si alespoň některé prohlédnout...

  OdpovědětVymazat

DĚKUJI ZA VAŠE KOMENTÁŘE.