čtvrtek 20. ledna 2011

Pozdravení všech milých příchozích

Vážení a milí přátelé, kamarádi,příchozí,
chci Vás všechny co nejsrdečněji uvítat na mém blogu,popřát Vám příjemnou zábavu při prohlížení obrázků.Ty vznikly hlavně pro moje potěšení,zobrazují,co mě baví,jak trávím volný čas,kde hledám inspiraci.Mým největším koníčkem je pěstování hybridních orchidejí,péče o ně,ráda získávám informace z médií,ještě raději o nich diskutuji s kytičkovými přáteli,kteří tomuto kouzlu také propadli.Velkou láskou jsou dva kočičáci,kteří jsou nedílnou součástí naší rodiny.O toto i jiné zážitky a postřehy ze života se s Vámi všemi ráda podělím.
Můj obrázkový blog otevírám na začátku nového roku 2011 a chci Vám popřát,aby Vaše kroky životem byly veselé a hravé jako jsou naši kočičáci,rozkvetlé,voňavé jako jsou moje orchideje a stejně sladké a šťavnaté jako naše dortíky.
Vaše Simona.  

3 komentáře:

  1. Orchideje krásné, kočičky milé, nad sladkostmi se sliny zbíhají! Jen tak dál!

    OdpovědětVymazat
  2. Po stopách SimiBel. To bude napínavý.

    OdpovědětVymazat
  3. Simonko, dnes je to cca rok, co jsi sekla s blogem. Na jednu stranu je mi to líto, z druhé strany to chápu. Také se mi někdy už nechce ni psát. Buď mi dochází fantazie, nebo jsem už všechno napsal. A speciálně dnešní doba je spíš na žaludeční nevolnost, nebo rychlé běhání s řídkým koncem.

    OdpovědětVymazat

DĚKUJI ZA VAŠE KOMENTÁŘE.